У недељу, 4. јуна

Списак кандидата за изборе за чланове МЗ „Котеж”

Право гласа има 10.623 грађана

Избори за чланове Скупштине Месне заједнице „Котеж“ биће одржани у недељу, 4. јуна, на шест бирачких места.

Право гласа има 10.623 грађана.

Јединствени бирачки списак – део бирачког списка за подручје града Панчева, изложен је на увид у Градској управи града Панчева – Секретаријат за општу управу, Панчево, Трг краља Петра I 2-4, у просторији 107/I спрат.

Број телефона Комисије за спровођење избора скупштина месних заједница на територији града Панчева је 351-473, а радно време од 12 до 20 сати, осим недеље и државног празника.

Списак кандидата:

Бирачко место 35

Котеж  1, Геронтолошки центар Панчево, Војвођански булевар 1

  1. Васа Јацков (СНС)
  2. Марија Бошковић (СНС)
  3. Мирослав Бошковић (СНС)
  4. Мирјана Барић (СПС)
  5. Душко Бојковић (Котеж против диктатуре)
  6. Анка Стаматовић (Котеж против диктатуре)
  7. Марина Петровић (Котеж против диктатуре)

Бирачко место 36

Котеж 2, ОШ „Стевица Јовановић“, Браће Јовановића 75

  1. Слободан Битевић (СНС)
  2. Јована Наумовић (СНС)
  3. Милош Туцаков (СПС)
  4. Никола Маровић (Котеж против диктатуре)

Бирачко место 37

Котеж 3, Школа „Паја Маргановић“, Ослобођења 25

  1. Бранислав Ракетић (СНС)
  2. Марјана Бањаи (СНС)
  3. Зоран Миловић (СНС)
  4. Мира Радојчић (СПС)
  5. Марко Башић (СПС)
  6. Зорица Бекузаров Брњеварац (СПС)
  7. Роберта Милосављевић (Котеж против диктатуре)
  8. Немања Михајловић (Котеж против диктатуре)

Бирачко место 38

Котеж 4, МЗ „Котеж“, Браће Јовановића бб

  1. Милана Станковић (СНС)
  2. Сузана Поповић (СНС)
  3. Драгана Ђорђевић Антонијевић (СНС)
  4. Александра Томић (СПС)
  5. Вера Пламенац (Котеж против диктатуре)
  6. Весна Бранковић (Котеж против диктатуре)

Бирачко место 39

Котеж 5, Дом омладине, Светог Саве 10

  1. Драгана Радаковић (СНС)
  2. Верица Катић (СПС)
  3. Катарина Маринковић (Котеж против диктатуре)

Бирачко место 40

Котеж 6, Геронтолошки центар Панчево, Војвођански булевар 1

  1. Весна Фурунџић (СНС)
  2. Немања Кањевац (СНС)
  3. Станка Радновић (СНС)
  4. Марко Петрески (СПС)
  5. Драган Балабан (Котеж против диктатуре)
  6. Јасна Милићев (Котеж против диктатуре)
  7. Ненад Алексић (Котеж против диктатуре)

 

0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
0
Оставите ваш коментар о овој теми.x
()
x
PANpress