Нормализован градски и међумесни саобраћај
АТП вози по редовном реду вожње
Као што је и најављено, аутобуси АТП-а од данас саобраћају по јесењем реду вожње. Како смо сазнали од надлежних, све линије функционишу, и возила саобраћају данас редовно, по реду вожње за радни дан.
У градском саобраћају аутобуси иду на пола сата, у шпицу, и на сат ван шпица. И за Београд се вози редовно - на 15 минута у шпицу, односно на 30 минута ван шпица.

